קורס דיגיטלי לפרויקט הגמר בניהול

662167

תוכן עניינים

שיתוף:

מה זה פרויקט גמר בניהול?

כל סטודנט בשנה האחרונה שלו לתואר הנדסאי בניין עליו לבצע פרויקט גמר בניהול שהוא חלק בלתי נפרד מקבלת הדיפלומה ומהווה את אבן הדרך הגדולה ביותר לקבלת הדיפלומה.

מטרת פרויקט הגמר היא למצות את כל מקצועות הליבה שלמדנו בהנדסאי בניין ולפרויקט גמר אחד גדול שנקרא – פרויקט גמר בניהול. בפרויקט הגמר בניהול אנחנו נבצע בנייה של שכונת מגורים ובה נציג את כתב הכמויות של הפרויקט, לוחות הזמנים, ארגון אתר, עבודות העפר ועוד – לסילבוס המלא לחצו כאן.

הסטודנט יגיש את הפרויקט וייבחן על ידי בוחני מה"ט בפלטפורמה הנקראת הגנה, הגנה על פרויקט הגמר בניהול שבה הבוחנים יבחנו את הסטודנט על הידע שלו בפרויקט, בהבנה שלו ובשאלות כלליות הנוגעות לענף הבניה.

איך מבצעים פרויקט גמר בהנדסאי בניין?

לצערנו מכללות רבות לוקות מאוד בהנחיית פרויקט הגמר בניהול ויוצא מצב שסטודנטים רבים מחליטים לרכוש פרויקט גמר מוכן וברוב מהמקרים מגיעים למבוי סתום ונשארים בלי כלום.

דבר זה נפוץ מאוד מאחר והשוק הזה נורא פרוץ וסטודנטים רבים מוכרים את פרויקט הגמר שלהם, פרויקט גמר שברוב המקרים לא מסודר בכלל ומלווה בטעויות חמורות מאוד.

לשם כך, יצרנו פלטפורמה דיגיטלית שמטרתה לפצות על הדבר הזה.

היות ומכללות רבות לוקות בהנחיית הפרויקט ושולחות את הסטודנטים לבצע את פרויקט הגמר בניהול בהנדסאי בניין לבד, ללא שום עזרה וליווי כלשהו – החלטנו ליצור פלטפורמה דיגיטלית שמטרתה להנחות את הסטודנטים שלומדים הנדסאי בניין כיצד לבצע את פרויקט הגמר בניהול.

מרבית הסטודנטים המחליטים כן לבצע את הפרויקט באופן עצמאי מתקשים מאוד בביצוע העבודה ואו לוקח להם זמן רב מאוד לבצע את העבודה.

עבודה שצריכה לקחת חודש ימים, לוקחת במקרה הטוב חצי שנה ובמקרה הרע שנה ואף יותר. אנחנו מקבלים הרבה פניות מסטודנטים שסיימו את הלימודים לפני כמה שנים ומה שנשאר להם זה רק פרויקט הגמר.

קורס דיגיטלי לפרויקט הגמר בניהול, מה זה?

הקורס הדיגיטלי נועד לפצות את כל הסטודנטים בארץ המעוניינים לבצע את פרויקט הגמר בניהול לבד ללא שום תלות במכללה, במנחה המכללה ואן במורים פרטיים שונים.

הקורס הוא שונה לחלוטין מהזום, מדובר בפורמט של שיעורים מוקלטים שמסבירים צעד אחר צעד, על כל האלמנטים שיש בפרויקטי גמר בניהול, כיצד מבצעים את הפרויקט.

הקורס יצא לאור במרץ 2022 וסחף אחריו מאות סטודנטים שהצליחו לסיים את הפרויקט.
כמו כן, הקורס עובר ביקורת יסודית עם כל סטודנט שעבר את ההגנה ומבקשים ממנו ביקורת בונה במטרה לשדרג והכי חשוב – לייעל את מערך הקורס. כל זה במטרה שסטודנטים להנדסאי בניין יוכלו לסיים את פרויקט הגמר על הצד הבטוח והכי מהר!

מה הקורס הדיגיטלי מכיל ואיך הוא עובד?

הקורס הדיגיטלי מכיל הכל, פשוטו כמשמעותו. הוא מכיל את כל הנושאים שמופיעים בפרויקטי הגמר בניהול, לא משנה איזו תוכנית יש לכם או איזה פרויקט יש לכם ואפילו לא משנה מאיזו מכללה אתם.

בקורס תוכלו לקבל הסבר איך מבצעים בעצם את כל הנושאים הנדרשים בפרויקט הגמר, מההתחלה ועד הסוף! מסבירים לכם מה מחשבים, איך מחשבים, איך יוצרים סקיצה ואיך מביאים לידי ביטוי את החישוב בצורה הנכונה ביותר.

הקורס הדיגיטלי מכיל גם שיעור הכנה להגנה שבה אנחנו חוזרים איתכם ומנחים אותכם מה הדגשים החשובים ביותר להגנה ועל מה כן צריך לתת את הדגש החשוב ביותר להגנה החיצונית.

הגנת פרויקט הגמר בניהול הוא החלק הקובע, הוא המבחן הסופי – לכן חשוב מאוד ללמוד אליו כמו שצריך ולהבין בידיוק איך מערך ההגנה הזה עובד.

כמו כן, במטרה שתצליחו, יצרנו במיוחד עבורכם מאגר מטורף של מעל 130 שאלות עם תשובות מלאות לכל השאלות שנשאלו בבחינות האחרונות של מה"ט! דבר הנקרא שאלות הגנה לפרויקט הגמר.

בסופו של דבר, רוב השאלות בבחינות חוזרות על עצמם פעם אחר פעם, ברגע ותדעו לענות על מרבית השאלות בספר שיימסר לכם, אתם תהיו מוכנים להגנה במינימום זמן.

בקורס תוכלו לצפות מכל מקום שרק תרצו, בין אם זה מהבית, בזמן משמרת בעבודה, בספריה והכי חשוב! בכל זמן.

למי הקורס הדיגיטלי מתאים?

הרבה סטודנטים נרתעים ברגע שהם שומעים למידה דרך הדיגיטל ובצדק, כל המכללות עברו לזום בתקופת האחרונה וכל הסטודנטים למדו דרך הבית. סטודנטים רבים לא אוהבים ללמוד דרך הזום כי החוויה שהם קיבלו הייתה פשוט לא טובה.

למה? למידה דרך הזום היא דרך נפלאה ללמידה והרבה יותר נכונה מאשר להגיע לכיתה וללמוד אך מערך המכללות במעבר לזום היה לא מסודר וכל הסטודנטים סבלו מכך.

יצא מצב שהמכללה נתנה למרצים שלא בקיאים בטכנולוגיה להעביר הרצאות בזום והתוצאה הייתה פשוט כישלון! בקורס הדיגיטלי זה לא המצב, בקורס הדיגיטלי החומר הועבר ברמה הכי פרקטית עם דוגמאות מהשטח במטרה שתבינו היטב איך מחשבים.

הקורס הדיגיטלי מתאים לסטודנטים המעוניינים לבצע את פרויקט הגמר לבד או לחילופין, לסטודנטים שרכשו פרויקט גמר מוכן ומעוניינים לקבל עליו הסבר.

מי מבטיח לי שהקורס באמת יעזור לי?

כפי שציינו קודם לכן, תאריך השקת הקורס היה במרץ 2022 וסחף אחריו מאות הנדסאים מדופלמים.

הקורס עובר ביקורת בכל פעם שסטודנט מסיים את ההגנה ומבקשים ממנו ביקורת בונה ומעמיקה על איך שהקורס בנוי ואיך ניתן לשפר.

כמו כן, מתווספים תכנים חדשים כל פעם שיש חוזר מה"ט או שאלות חדשות על נושאים מסוימים בהגנות מה"ט.

אנחנו זמינים לכל שאלה שתעלה במהלך ביצוע העבודה – כל זה במטרה שתצילחו.


לצפייה בקורס הדיגיטלי לחצו כאן!

דילוג לתוכן